Strona Główna FORUM-NURAS
Froum dla nurkujących i nie tylko ...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy    KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: DarekS
20-12-2011, 20:51
Pomóż mi wygrać GUE Fundamentals (idealnie na święta ;))
Autor Wiadomość
sativ 



Stopień: Advanced Birox Diver
Kraj:
Poland

Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 341
Skąd: Poznań/Sardynia
Wysłany: 19-12-2011, 10:48   Pomóż mi wygrać GUE Fundamentals (idealnie na święta ;))

Cześć ;)

Istnieje sobie strasznie fajne stypendium- stypendium z wyboru. Polega to na tym- że sam wybieram na co chcę przeznaczyć ewentualnie otrzymaną kasę ;) Ewentualnie- bo otrzyma ją niewielka ilość osób która zgromadzi najwięcej głosów internautów....;)

Dlatego właśnie piszę- jeśli chcesz to obejrzyj filmik, który jest całkiem fajny ;) i zagłosuj na mnie dając 5 gwiazdek.

LINK


Filmik i cała "prezentacja" nurkowania jest nieco przekombinowana, ale niestety tak to musi wyglądać w przedstawieniu "dla szarego nienurkującego Kowalskiego" ;)

Mam okazję dostać kasę na pokrycie kosztów Fundów i 2x narrow'a jako backupy ;) [mam aktualnie 1szt- tusa TUL 300, narrowy w przyszłości będą używane również jako światło główne przy włażeniu do różnych dziur ;) ]

Dziękuje!

Witek
 
 
bann 
Moderator Grupy


Stopień: GUE instr
Kraj:
Germany

Dołączył: 29 Kwi 2003
Posty: 1224
Skąd: NRW
Wysłany: 19-12-2011, 19:30   

dobry pomysl :)
ja moj glos juz oddalem
 
 
Yavox 



Stopień: T1 (GUE nTmx)
Kraj:
Poland

Wiek: 48
Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 3419
Skąd: Warszawa / Józefów
Wysłany: 19-12-2011, 19:55   

Kliknąłem Cię, może pomoże :) Oczywiście musiałem się przez to wcześniej zarejestrować i podać swojego maila, więc w razie jakbyś wygrał tą kasę, wystawię Ci rachunek za usuwanie spamu ze skrzynki.

Szkoda, że jest ponad 700 kandydatów - trochę to długo zajmie, żeby im wystawiać oceny jednogwiazdkowe a Tobie piątki, żebyś wygrał te fundy. Chociaż jakby zrobić listę tych z wyższymi wynikami i zorganizować jakieś pospolite ruszenie na FN... :)
 
 
sativ 



Stopień: Advanced Birox Diver
Kraj:
Poland

Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 341
Skąd: Poznań/Sardynia
Wysłany: 19-12-2011, 21:29   

Bless ;) :smok:

Ciężko będzie z takową listą, bo nie ma nigdzie rankingu ;( trzeba z "ręczniaka" patrzeć ;( Ale dla własnej ciekawości prowadzę monitoring kto ma większą średnią niż ja :D [wiec będę mógł podrzucić...;)]

Istnieje świeżo założona alternatywna wersja zbierania autonomicznych dronów głosujących ;) :

https://www.facebook.com/events/321212911229969/

jeśli ktoś zaspamuje tym wydarzeniem znajomych - :prez: :beee: :serce: ;)

jak wygram- stawiam kratę i pijemy za nowego jedi :malpa:
 
 
hubert68 



Stopień: ważny ciągły progres
Kraj:
Poland

Wiek: 56
Dołączył: 09 Mar 2008
Posty: 3897
Skąd: Łódź/Gliwice
Wysłany: 20-12-2011, 00:11   

Juz pisalem na divtreku, masz ode mnie 5 gwiazdek. Podrzuc liste glownych konkurentow, tych najgrozniejszych... najlepiej z linkami...
 
 
jacekplacek
[Usunięty]

Wysłany: 20-12-2011, 08:17   

A mi się niestety nie udało zalogować :( I to pod trzema róznymi przeglądarkami. Może ktoś pomóc?
 
 
sativ 



Stopień: Advanced Birox Diver
Kraj:
Poland

Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 341
Skąd: Poznań/Sardynia
Wysłany: 20-12-2011, 12:55   

;(

A mail aktywacyjny odebrałeś :> ?

Dzięki za wsparcie :bee; :snajp:

W sumie teraz to już nie wiem kto jest najgroźniejszym konkurentem, bo nie mamy dostępu do statystyk ;/

Poza tym robi się z tego zażarte głosowanie p.t "a fee całą resztę", co- jest całkiem szczytną ideą gdy zaniża się ocenę MOJEJ konkurencji :pigs: - ale podnoszą się protesty o to na forum, więc istnieje duża możliwość że nawet głosy na 1* będą działały na korzyść osób które je dostają ;)

Więc- nie hejtujemy, szkoda czasu- lepiej mówić i rozgłaszać znajomym żeby dawali 5* ;)
 
 
kibi80 

Stopień: DM, Adv.Ean IANTD
Kraj:
Poland

Wiek: 44
Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 42
Skąd: Warszawa
Wysłany: 20-12-2011, 13:15   

postanowiłem pomóc koledze i również wystawiłem 5* :humor:
pzdr
 
 
 
sativ 



Stopień: Advanced Birox Diver
Kraj:
Poland

Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 341
Skąd: Poznań/Sardynia
Wysłany: 21-12-2011, 17:48   

Dzięki :D

O kurde :D Widzę że temat spotkał zaszczyt awansu z pogawędek do działu GUE ;) Mam nadzieje że Jarrod już głosował :bee;
 
 
Gro_1984 


Stopień: Tuńczycki
Kraj:
Poland

Wiek: 39
Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 82
Skąd: Poznań
Wysłany: 21-12-2011, 19:21   

Wysłane i powodzenia.
 
 
Piotr Płuciennik 


Stopień: Instruktor SDI/TDI
Kraj:
Poland

Dołączył: 10 Lip 2010
Posty: 46
Skąd: kujawy
Wysłany: 21-12-2011, 19:46   

Proszę 5 gwiazdek :ping:
 
 
michałP 



Stopień: TMX, M1 CMAS, mCCR
Kraj:
Poland

Wiek: 71
Dołączył: 21 Wrz 2004
Posty: 383
Skąd: pniewy
Wysłany: 22-12-2011, 18:31   

pozdrawiam Sativ masz 5*****
 
 
DeDeK 



Stopień: 36.6
Kraj:
Poland

Wiek: 46
Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 420
Skąd: Poznań
Wysłany: 23-12-2011, 17:29   

i 5 teczka od moi :D
 
 
 
Bul-kot
[Usunięty]

Wysłany: 23-12-2011, 20:22   

***** poleciało.
Pozdroofka
 
 
ziemia 


Kraj:
Poland

Wiek: 50
Dołączyła: 29 Paź 2009
Posty: 445
Skąd: Lublin
Wysłany: 23-12-2011, 23:47   

Chyba mi się udało zagłosować, 3mam kciuki!
 
 
sativ 



Stopień: Advanced Birox Diver
Kraj:
Poland

Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 341
Skąd: Poznań/Sardynia
Wysłany: 24-12-2011, 00:22   

Kocham Was :D

Jak na razie utrzymuje się mniej więcej w środku stawki- nie jest źle, nie jest też dobrze :D Ma ktoś jakąś idee jak zdobyć jeszcze z 5000 głosów ;/?
 
 
Bul-kot
[Usunięty]

Wysłany: 24-12-2011, 12:34   

sativ napisał/a:
Ma ktoś jakąś idee jak zdobyć jeszcze z 5000 głosów


:D zakładasz tyleż kont emilowych i w zasadzie :D

no i stopień będziesz musiał zmienić na "advanced spiritix"
 
 
zbigniewb 


Stopień: Autonomus Diver
Kraj:
Poland

Dołączył: 30 Sie 2008
Posty: 748
Skąd: ... Dokąd?
Wysłany: 26-12-2011, 13:55   

sativ napisał/a:
Ma ktoś jakąś idee jak zdobyć jeszcze z 5000 głosów ;/?


Czasu masz niewiele.
Ja zrobiłbym to tak:
-potrzebujesz zrobiony z pomysłem klip nie dłuższy niż 60 s. Liczy się pomysł. Wykonanie może być amatorskie, ale nie dramatycznie złe.
- w klipie musisz pokazać siebie(wizerunek, nie możesz być anonimowy) emocje, pasje i wiarę w sukces
- klip musi zawierać link do mechanizmu konkursu
- poproś aby oglądający klip wysłał link do niego swojemu znajomemu
- wykorzystaj techniki mailingu i marketingu wirusowego

Takie konkursy są wygrywane rzutem na taśmę.
 
 
sativ 



Stopień: Advanced Birox Diver
Kraj:
Poland

Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 341
Skąd: Poznań/Sardynia
Wysłany: 26-12-2011, 15:12   

Filmik- da radę zmontować coś nowego fajnego, z nowym nieanonimowym materiałem, trwające mniej- czyli z 80-90s.

Idea również jest świetna. Niestety filmik który montowałem na potrzeby stypendium nie jest idealny, ponieważ była to 1szy mój kontakt w życiu z montowaniem czegokolwiek :D oraz filmowaniem czegokolwiek pod wodą ;) Pomysł i scenariusz również jest na takie 3+ oceniając z obecnej perspektywy.

problem występuje w członie:

- wykorzystaj techniki mailingu

tego chciałbym uniknąć i traktuje to jako ostateczność....;/

Mówisz żeby założyć nowy adres e-mail, zdobić jakąś konkretną bazę maili i po prostu puścić 10000 wiadomości w świat?

Co do marketingu wirusowego- z obecnym filmem małe szanse, zamieszczam info o stypendium w filmach jakie zacząłem montować- np. http://www.youtube.com/watch?v=FUUGhJ3Yi9w ma juz wiecej wyświetleń niż film do stypendiumzwyboru, ale żeby zadziałało to "jak trza" ;) musiałbym zrobić nową pracę... W razie "W" kolejna edycja w marcu ;)
 
 
Bul-kot
[Usunięty]

Wysłany: 26-12-2011, 16:01   

sativ napisał/a:
wykorzystaj techniki mailingu


zbigniewb napisał/a:
Takie konkursy są wygrywane rzutem na taśmę.


Dokładnie o tym mówię:
Ten "rzut na taśmę" ( w sieci) jest w zasadzie oszustwem, do którego Cię absolutnie nie namawiam.
Skad wiem ?
Moderuję na forum o zupełnie odmiennym profilu i tam często mam do czynienia botami = programiki automatycznie zakładające konta emailowe, rejestrujące się i stawiające posty w ilościach hurtowych.
Dla wprawnego w te klocki taki programik to kilka minut.

Mój poprzedni post był w tonie żartu, spodobał mi się Twój stopień.
Jeśli kogoś uraziłem - przepraszam.

Taki już jestem, łapię za słówka i lubię je skomentować...
Ostatnio zmieniony przez Bul-kot 26-12-2011, 16:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Dodaj do: Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Administrator FORUM-NURAS uprzejmie informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi
umieszczanych przez użytkowników na Forum. Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania i edytowania, w ciągu 24
godzin, postów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy tez propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady regulaminu.
Przypominam, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych.
Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania.
Korzystanie z serwisu Forum-Nuras przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.
Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko
FORUM-NURAS topic RSS feed